Search
Päring

Angaaride või viilhallide hinnad

Borga on metallkonstruktsiooniga hoonete ehitusettevõte, mis on pärit Lääne-Rootsist ning on laiendanud oma tegevust ka teistesse riikidesse: Leetu, Poola, Norrasse, Tšehhi Vabariiki, Saksamaale, Lätti ja Eestisse. Ettevõtte toodab metallis konstruktsioone, katuse ning seina katteid, teeb kostööd ainult usaldusväärsete partneritega. Seega Borga pakkumine Teie viilhalli ehitamiseks pakub vist parima hinna ja kvaliteedi suhte!

Angaaride või viilhallide hinnad

Angaari hind sõltub paljudest erinevatest aspektidest, seega igal juhul see arvutatakse individuaalselt. Kui soovite teada, kui palju läheb maksma Teie tulevase viilhalli ehitus, siis oleks vaja esitada mitte ainult selle mõõtmeid, aga ka teised andmed, tuleb kirjeldada kohta, kuhu planeeritakse seda paigutada. Ilmselgelt sõltub viilhalli hind mitte ainult selle suurusest, aga ka selle otstarbest, kujust, keerulisusest, ehitustööde tähtajast, kohast, materjalidest, lisadest (väravad, aknad, uksed, katuseaknad, kraana jms), mida tahate paigaldada. Samuti on oluline kas angaar on soojustatud või mitte ja kas selles on spetsiaalseid ruume (näiteks, külmkapp, kus on oluline temperatuur), või mitte. Seega Teie tulevase lao, garaaži, tootmisruumi või teise viilhalli ehituse hind sõltub paljudest oludest.

Mida täpsemini kirjeldate oma vajadusi, esitate esialgseid skeeme, maatüki plaani või topograafilise pildi, seda täpsem on esialgne angaari hind.

Küsige hinda

Borga angaarid ja viilhallid:

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe

Nutikas ja uuenduslik Borga ehitussüsteem, milles kasutatakse unikaalseid profiilidega metallkonstruktsioone annab võimaluse ehitada terasest hoone, mis vastab pea iga kliendi vajadustele: olgu ta põllumees, ärimees või talli omanik – parima lahenduse leiame kõikidele. Olgu see lihtne külm ladu, viilhall, suur tehas büroodega või farm – tulemus Teile meeldib.

Teame suurepäraselt kuidas projekteerida ja toota funktsionaalseid terasest hooneid. Juba esietapis arvestame kliendivajadustega, otsime alati parimat lahendust. Tootmise juurde asume alles siis, kui oleme kõike kokku leppinud.

Garanteerime kõrget ehituselementide kvaliteeti, kuna toodame ise metallist raame ning katuse ja fassaadi katet, tarnime kõiki vajalike lisasid, nagu vihmaveesüsteemid, plekitooted. Kõiki teisi vajalikke hoone osasid (väravad, aknad, mitmekihilisi plaate jms) tarnivad meile hoolega valitud ja korduvalt kontrollitud partnerid. Lühidalt öeldes kogu tootmise ja tarnimise protsessi kontrollime ise, seega saame tagada kvaliteetset ja õigeaegselt tarnitud toodangut.

Uurige välja viilhalli või angaari hind, täites järgmine päringuvorm:

KKK

MIS ON ANGAARI VÕI VIILHALLI HIND?

Angaari või viilhalli hinda mõjutavad paljud erinevad faktorid, seega iga hoone hinda tuleb arvutada eraldi. Mida täpsemalt kirjeldate oma vajadusi, seda täpsemat hinda saame öelda.

MILLEST SÕLTUB ANGAARI EHITUSHIND?

Angaari või viilhalli ehitushind sõltub angaari mõõtudest, selle otstarbest, konstruktsioonilahendustest, ehitustööde tähtajast, maatüki valmistamisest, lisadest (nt aknad, väravad) jne. Samuti aktuaalne ka see kas angaar on soojustatud või külm. Täpsema angaari ehitushinna osas võtke meiega ühendust – konsultatsioon on tasuta!

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...