Search
Päring
 • Chicken stable
 • Chicken stable
 • Chicken stable roof
 • Vištidės statyba

Tänapäevased lindlad

Ainult hästi läbimõeldud kana-, pardi- või kalkunikasvandus loob peetavate lindude tootlikuks ja terveks kasvamiseks sobivad tingimused. Lindla peab olema valge, kergesti puhastatav ja hästi ventileeritav. Samuti on väga oluline tagada õige temperatuur nii talvel kui ka suvel.

Borga poolt lindlatele välja töötatud lahendused tagavad kõik selle, ja ka hind on turul konkurentsivõimeline. Meie terasfermidega lindlad on vastupidavad, kergesti hooldatavad ja ökonoomsed ka pikas perspektiivis. Neil on hästi läbimõeldud konstruktsiooniline lahendus, milles on arvesse võetud ka hoone kujundust, funktsionaalsust ja esteetikat. Lindla ehitamise (projekteerimisest kuni valminud hooneni) eest hoolitseme meie, nii et Teil tuleb vaid välja öelda oma soovid tulevase hoone osas.

Võtke ühendust meie ekspertidega

Oleme oma ala spetsialistid ning seega igakülgselt valmis Teid nõustama, Teie küsimustele vastama ning igale olukorrale kõige sobivamat lahendust pakkuma. Mida varem Te meid oma otsustesse kaasate, seda parema ja optimaalsema hoone saate.

Küsige tasuta nõustamist

Unikaalne ja moodne lahendus

Borga kanalat eristub teistest oma tugikonstruktsioonide tehnilise lahenduse poolest: kanala sees pole terasferme üldsegi näha. Tänu meie ainulaadsele tehnilisele lahendusele ja kihiliste (sandwich) paneelide kasutamisele on kanalate siseseinad ja lagi täiesti siledad. Sile pind, mille tugitarindid on peidetud, on vajalik tänapäevaste hügieeninõuete järgimiseks kanakasvatuses ja ideaalse õhuvoolu tagamiseks lindlas. Sisemised kihilised sandwich-paneelid on projekteeritud nii, et need taluvad agressiivseid sisekeskkonnatingimusi. Funktsionaalsuse parandamiseks saab paneele katta täiendava PVC-kihiga.

Katusekonstruktsioon on projekteeritud nii, et see oleks mugav rippvalgustite ja toiteseadmete paigaldamiseks. Päevavalguse laskmiseks hoonesse saab katusesse paigaldada suure valgusakna.

Kanala | Kanalad | Lindlad | Borga

Kanala välimine katus (ja selle karniis) on kaetud Borga profileeritud plekiga ning kui klient soovib, siis ka kondensatsioonivastase kaitsekihiga DropStop™ veeauru kondenseerumise vältimiseks. Õhk siseneb kanalasse autonoomselt töötavate avade kaudu katuses ja külgseintes ning väljutatakse mehaaniliste klappide kaudu katuseharjas. Lindla lagi (sisekatus) on kaetud perforeeritud plekiga, mis parandab sise- ja väliskatuse vahelist ventilatsiooni.

Meie süsteemi vaieldamatuks eeliseks on see, et sise- ja väliskatuse vaheline õhk toimib täiendava isolatsioonikihina, vähendades seega hoone küttekulusid. Teine viis katustevahelise ruumi kasutamiseks on rekuperatsioonisüsteemi paigaldamine (mitte ainult talveks, vaid ka suviseks ajaks).

Borga lindla eelised:

 • Säästlikkus ja vastupidavus
 • Lindlad on moodsad ning tänapäevasele kanakasvatusele kohandatud
 • Unikaalne tehniline lahendus
 • Esteetiliselt atraktiivne ja funktsionaalne disain

Lühidalt öeldes annavad Borga kanalad/lindlad Teile võimaluse linde tavalisest tõhusamalt kasvatada ja aretada. Lisaks näevad need hooned ka ajakohased ja muljetavaldavad välja ning teenivad Teid aastakümneid. Tagame, et kanala ehitamine kulgeb sujuvalt projekteerimisest kuni valmimiseni, võttes samas arvesse kõrgeid kvaliteedinõudeid ja kasvatatavate lindude heaolu.

Kanala tehnilised näitajad:

Raami Lindlad | Borga

Tarind – Raamitüüp – Orebro
– Raami unikaalne konstruktsioon võimaldab saavutada täiesti siledad seinad.
Soojustus – Kihilised paneelid (Sandwich). Paneelid on seintele ja lakke paigaldatud seestpoolt, muutes nii sisemise pinna veekindlaks ja kergesti puhastatavaks.
Lahendused – Katusehari kaetakse klaaskiuga armeeritud läbipaistva plastikuga, et tagada päevavalguse pääsemine lindla sisemusse.
– Katusekonstruktsioon on projekteeritud nii, et see oleks mugav rippvalgustite ja toiteseadmete paigaldamiseks.
– Lindla väliskatust saab katta kondensatsioonivastase kaitsekihiga, et vältida veeauru kondenseerumist sise- ja väliskatuse vahel (pööningul).
– Väljaulatuvas karniisis paiknevad õhuavad ja mehaanilised ventilatsioonikorstnad katuseharjal tagavad katuse täiendava ventilatsiooni.
– Betoonist seinaelemendid.
 • Võtke meiega ühendust!

  Palun vastake mõnele lühikesele küsimusele oma tulevase hoone kohta, et saaksime Teile pakkumise teha.

  Täida päring

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...