Search
  • The steel frames in our buildings are unique | BORGA

Borga metallkonstruktsioonid – uuenduslikud ja atraktiivsed

Borga hoonete karkassid pannakse kokku meie ettevõttes valmistatud unikaalsetest terasraamidest. Oleme oma metallkonstruktsioonid välja arendanud ja neid igati täiustanud, tehes aastatepikkust koostööd Rootsi tehnoloogiainstituutidega. Seetõttu võime julgelt väita, et pakume peaaegu kõige uuenduslikumaid raame turul.

Borga metallkonstruktsioonid on profileeritud, nii et need annavad hoonele erilise välimuse, rääkimata muudest eelistest: väikesest kaalust, tipptasemel vastupidavusest ja üldisest säästlikkusest. Hiljuti lisasime oma uuenduslike raamikonstruktsioonide tootesarjale ka sirged gofreeritud profiiliga talad.

Borga pakub erinevaid raamitüüpe, et rahuldada kõige erinevamaid vajadusi. Näiteks seisneb meie angaaride kaarekujuliste keeviskonstruktsioonide, nagu Skara või Gdynia, eelis (võrreldes sõrestikutüüpi konstruktsioonidega) selles, et need võimaldavad hoone mahtu tõhusamalt ära kasutada. Lae alla jääb rohkem vaba ruumi ning seega võib ka seina kõrgus väiksem olla.

Meie metallkonstruktsioone toodetakse Borga automatiseeritud tehases, mis asub Poolas. Loomulikult toimub tootmine vastavalt EN nõuetele, projekteerimisel aga järgitakse EUROCODE eeskirju. Rohkem infot: Sertifitseeritud tootmine. Samuti väärib märkimist, et meie angaarikonstruktsioone saab vastavalt kliendi vajadustele ja tegevuse iseloomule kohandada: pakume raame koguni kuues erinevas värvitoonis.

Suur korrosioonikindlus ja pikk kasutusiga

Borga angaarikonstruktsioonid on värvitud äärmiselt vastupidava värvisüsteemiga. Süsteem on välja töötatud koostöös firmaga Hempel®, kes on üks maailma juhtivaid värvitootjaid.

Värvid on vastupidavad ja neid iseloomustab kõrge kriimustuskindlus. See aga tähendab, et kriimustuste üle värvimisele pole vaja aega raisata, mis omakorda tagab angaarikonstruktsioonide kiire kokkupaneku. Pinnakiht on tippkvaliteediga ning pakub pikaajalist korrosioonikaitset

Metallkonstruktsioonid – suurepärane alternatiiv nii raudbetoonist kui ka muud tüüpi konstruktsioonidele

Pikaajaline kogemus näitab, et metallist valmistatud ja ehitatud angaar on igakülgselt hea valik. Metallkonstruktsioonid – kiiremini, paindlikumalt ja odavamalt!

Borga raamitüübid

 

Raam Skara

Skara on universaalne Borga raam, mis on mõeldud erineva tugedevahelise laiuse ja kõrgusega hoonete, juurdeehituste, varjualuste jms ehitamiseks.

Rohkem Raam Skara

Raam Gdynia

Vastupidav raamikonstruktsioon, mida kasutatakse laialdaselt tööstushoonetes, kus on madala kaldega katused ja suurem tugedevaheline laius.

Rohkem Raam Gdynia

Raam Brno

Raam, mis sobib kitsamatele teraskonstruktsioonidest ehitistele ning tagab lae fikseeritud kõrguse.

Rohkem Raam Brno

Raam Vilnius

Pultkatusega hoonetele – kauplustele, garaažidele ja lihtsamatele tehnika hoidlatele – mõeldud raamikonstruktsioon. See raam sobib ka siis, kui katuse kalle peab olema ühes kindlas suunas.

Rohkem Raam Vilnius

Sõrestik Truss

Seda lahendust kasutatakse tavaliselt tööstus- ja ärihoonetes ning suurte tugedevaheliste kauguste ja väikese katusekaldega ladudes.

Rohkem Sõrestik Truss
  • Võtke meiega ühendust!

    Palun vastake mõnele lühikesele küsimusele oma tulevase hoone kohta, et saaksime Teile pakkumise teha.

    Täida päring

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...