Search
Päring
  • Autopesula | Borga
  • Metallkonstruktsioonid | Borga
  • Kontor | Borga
  • Ladu | Borga

Erinevad ärihooned kauplemiseks, ladustamiseks ja kontoriteks

Borga on äriühing, kellel on põhjalikud teadmised kaubanduse ja muude ärioperatsioonide reaalsest toimumisest. Meie teame, kuidas tarneahela erinevad osad mõtlevad ja toimivad. Selle teadmise ja kogemuse tulemuseks on tänapäevased moodsad terashooned, mis sobivad mistahes müügi- ja logistikategevuseks.

Ärihooned kiirelt ja muretult

Kaubandus on meie ettevõtte jaoks täiesti loomulik asi. Meil on äripindade ehitamisel aastatepikkune kogemus. See tähendab, et kõik toimub ja saab lahendatud väga kiiresti – nii paberil kui ka praktikas.

Püüame Teie ettevõtte edule alati kaasa aidata ja Teie klientide rahulolu tagada. Koos Borgaga saate ehitada jaemüügihalle, kontoreid, ladusid, remonditöökodasid ja teisi kõige erinevama otstarbega äripindu. Meie standardiseeritud metalltarindid võimaldavad luua ettevõttele täiesti ainulaadse hoone, kus värvid, materjalid ja muud lahendused on kohandatud vastavalt just Teie firma vajadustele. Lisaks on müügiangaaride ja muude ärihoonete ehitamine koos Borgaga äärmiselt lihtne! Meie hoolitseme kõige eest, alates projekteerimisest kuni lõpetatud hoone üleandmiseni välja, nii et Teil on ehituse ajal võimalik oma ärile keskenduda, mõtlemata kõrvalistele asjadele, nagu näiteks ehitustööde edenemine.

Võtke ühendust meie ekspertidega

Oleme oma ala spetsialistid ning seega igakülgselt valmis Teid nõustama, Teie küsimustele vastama ning igale olukorrale kõige sobivamat lahendust pakkuma. Mida varem Te meid oma otsustesse kaasate, seda parema ja optimaalsema hoone saate.

Küsige tasuta nõustamist

Kontorid ja laod

Mõistame, et kontori ja lao infrastruktuur on ettevõtte tegevuses ülioluline. Seetõttu peab ärihoone konstruktsioon igal üksikjuhul erinevatele nõudmistele vastama. Meie uuenduslik metallkonstruktsioonide süsteem võimaldab hoonet täpselt Teie vajadustele kohandada ning selle üksikuid osi vastavalt hoones teostatavatele tegevustele optimeerida.

Borga metallkonstruktsioonide süsteemi abil oleme võimelised looma unikaalsed tingimused kõige erinevama otstarbega ruumidesse, sõltumata sellest, kas Teil on vaja puhkealadega kontorit, töökoda, garaaži, müügiangaari, ladu või külmutuspinda. Lisaks vastavad meie terashooned kõrge soojapidavuse klassi nõuetele, nii et neis saab luua äärmiselt mugavaid ja hubaseid töötingimusi, vähendades samal ajal ruumide küttekulusid.

Ärihooned

Hoone sissepääs võib olla nii tavapärane, kui ka näiteks klaasitud, eraldi seinatasapinnal või hoopis väljaspool hoonet ennast. Vitriinaknad tagavad hoones suurepärase päevavalgustuse. Nii hoone sisse kui ka sellest väljaspoole on võimalik paigaldada erinevat tüüpi väravaid ja uksi – kõik sõltub objekti otstarbest ja Teie vajadustest.

Asjaolu, et projekteerime ja toodame uuenduslikke konstruktsioonilahendusi ise, aitab tagada täieliku vastavuse iga kliendi vajadustele. Tänu angaaride kokkupaneku lihtsusele on projektide ellu viimise protsess kiire ja tõhus ning see aitab ka hilinemisi vältida. Seetõttu saame tagada, et Borga ärihooned on Teie ettevõtte jaoks suurepärane valik.

  • Võtke meiega ühendust!

    Palun vastake mõnele lühikesele küsimusele oma tulevase hoone kohta, et saaksime Teile pakkumise teha.

    Täida päring

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...