Search
Päring

Tööstushooned, tootmisangaarid, laod

Tööstushooned – veel üks valdkond, mis meile väga hästi tuttav on. Me teame, mida nüüdisaegselt hoonelt erinevate aspektide lõikes oodatakse. Lõppude lõpuks on Borga ju ka ise üks tööstusvaldkonna (tootmise) osa. Pakume hooneid, mis sobivad töötlevale tööstusele, töökodadele, ladudele, logistikale jne.

Kuna Borga ise on osa tööstusvaldkonnast, tegeledes nii tootmise, ladustamise kui ka turustamisega, võime ausalt öelda, et mõistame teie vajadusi süvitsi ja põhjalikult. Aastatepikkune kogemus ja igapäevane tegevus võimaldavad meil ehitada hästi läbimõeldud ja samal ajal unikaalseid tööstushooneid ja tootmisangaare, kus saab kasutada sildkraanasid ja vahekorruseid. Tööstushooned ise sobivad kasutamiseks tehaste, erineva tehnika angaaride, kontorite ja kauplustena. Borga ehitatud angaar annab oma panuse Teie ettevõtte igapäevase tegevuse edusse, kindlasse finantsolukorda ja heasse mainesse.

Võtke ühendust meie ekspertidega

Oleme oma ala spetsialistid ning seega igakülgselt valmis Teid nõustama, Teie küsimustele vastama ning igale olukorrale kõige sobivamat lahendust pakkuma. Mida varem Te meid oma otsustesse kaasate, seda parema ja optimaalsema hoone saate.

Küsige tasuta nõustamist

Andke kõik ehitusega seotu meie kätesse

Ei ole olemas lühikest teed edu juurde ning ettevõtja peab keskenduma oma ärile iga päev. Pidev võitlus koha pärast turul, konkurentide jälgimine ja teised igapäevased tegevused nõuavad märkimisväärselt jõudu ning seega põhjustab iga lisaküsimus täiendavat stressi ja kulutab palju kallist aega. Niisiis pöörduge uue tööstushoone, tehase või lao ehituse osas meie poole, ning Te ei pea selle pärast enam oma pead valutama – meie hoolitseme kõige eest!

Seega, kui otsustate uue tööstushoone ehitada, soovitame end ehitusprobleemidest vabastada ning lahenduste otsimine ja teostamine meile usaldada: aitame Teil lõpliku idee formuleerida ning hoolitseme projektijuhtimise kõigi etappide eest alates projekteerimisest ja tootmisest kuni valmis hooneni välja. Tööstushoonete ehitamine ei ole meie jaoks uus ala ning seega tagame, et teeme kõike professionaalselt.

tööstushooned

Saage täpselt oma vajadustele vastav tööstushoone

Kliendi soovid on meile väga olulised. Neid arvesse võttes ning ettevõtte tegevust ja igapäevaseid protsesse hinnates pakume tulevase kliendi hoone jaoks alati optimaalseid lahendusi, olenemata sellest, kas see on siis haldusruumidega tehas või logistikaangaar. Meil on hea meel, et saame pakkuda Teile täislahendust algusest kuni lõpuni. Oleme võimelised nii tööstusangaari projekteerima ja valmistama, kui ka oma pikaaegseid ja kontrollitud partnereid kaasates hoone Teie jaoks lõpuni valmis ehitama ja sisustama. Seejärel jääb Teil üle vaid sisse kolida ja tegevust alustada.

  • Võtke meiega ühendust!

    Palun vastake mõnele lühikesele küsimusele oma tulevase hoone kohta, et saaksime Teile pakkumise teha.

    Täida päring

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...