Search
Päring
  • fermu statyba

Farmiehitus | Angaarid loomadele

Loomapidamishoonete ehitamine on veel üks tegevusala, kus me kõigi oma teadmistega metallhoonete projekteerimisest, tootmisest ja ehitamisest edukalt põllumajanduse ja loomakasvatuse valdkonnas tegutseme. Borga pärineb maalt, nii et me mõistame põllumeeste igapäevaelu tõesti hästi ning teame nende töötingimusi paremini kui keegi teine.

On ütlematagi selge, et Teie kui põllumees loodate farmi ehitades, et uus hoone aitab tegevust optimeerida, loomadele sobivaid ja mugavaid tingimusi luua ning suurendab võimalusi põllumajanduses edukalt äritegevust arendada. Seega on vastupidav hoone hädavajalik, kui soovite, et Teie põllumajanduslik tegevus oleks produktiivne ja viljakas pikka aega. Meie kui Teie partner mõistame seda täielikult ja oleme pärast iga juhtumi põhjalikku hindamist valmis pakkuma individuaalseid metallkonstruktsioonide lahendusi igale majandile.

Võtke ühendust meie ekspertidega

Oleme oma ala spetsialistid ning seega igakülgselt valmis Teid nõustama, Teie küsimustele vastama ning igale olukorrale kõige sobivamat lahendust pakkuma. Mida varem Te meid oma otsustesse kaasate, seda parema ja optimaalsema hoone saate.

Küsige tasuta nõustamist

Andke kõik mured meile üle ning me korraldame ja teeme kõik, alates projekteerimisest kuni võtmete üle andmiseni välja.

Olenemata sellest, kas tegemist on lindla, lehma-, lamba- või sealaudaga, hobusetalliga, kalakasvandusega või mistahes muu loomapidamiseks mõeldud angaariga, peab iga hoone vastama talle esitatavatele nõuetele. Oluline on kõike arvesse võtta – nii seda, milliseid loomi või linde peetakse, kui ka seda, kas nad liiguvad majandis vabalt või hoitakse neid statsionaarselt, kuidas hoonet ventileeritakse, valgustatakse, puhastatakse, kas see on soojustatud või külm jne. Lisaks on igal kliendil erinevad nägemused ja soovid, mida tuleb alati arvesse võtta.

Farmi | Borga

Teisisõnu on farmiehitus keeruline ala, kus on vaja läbi mõelda nii hoone (lauda, aida, hoidla jne) suurus ja kuju, kui ka selle funktsionaalseid võimalused. Oluline on, et hoone oleks nii säästlik, kui ka jätkusuutlik, avar ja mugav. Kõik see on omavahel tihedalt seotud ning seega on ütlematagi selge, et kogenud partner, kes suudab võtta vastutuse farmihoone ehitamise kõigi etappide eest, on väga vajalik. Borga ongi just niisugune ehituspartner – me korraldame ja teeme kõik alates projekteerimisest kuni võtmete üleandmiseni kliendile. Hoolitseme kogu ehitusprotsessi eest, et põllumees saaks jätkata oma majandi arendamist ilma täiendavate probleemideta, ning farmiehitus oleks vaid üks paljudest lihtsatest ostudest, kui pole vaja millegi pärast muretseda.

  • Võtke meiega ühendust!

    Palun vastake mõnele lühikesele küsimusele oma tulevase hoone kohta, et saaksime Teile pakkumise teha.

    Täida päring

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...