Search
Päring

Angaarid

Angaarid ja muud metallhooned on ala, kus oleme tõelised professionaalid. Metallehitise ehitamine ei tohiks olla raske, alustades projektist ja lõpetades hetkega, mil lõpuks selle võtmed kätte saate. Just nii näeme meie ehitusprotsessi, olenemata sellest, milliseid nõudmisi metallehitistele esitate. Tänu kasutatavale ehitusviisile on Borga saanud pea parimaks metallhoonete ehitajaks turul.

Võta kohe ühendust

Borga angaarid – palju plusse

  • Angaaride tootmine ja angaaride ehitus – rohkem kui 50 aastat kogemust.
  • Erinevates Euroopa riikides, nende seas ka Eestis, oleme ehitanud tuhandeid angaare ja teisi terasest ehitisi.
  • Meie endi poolt toodetavate konstruktsioonide kvaliteedi kontroll.
  • Meie ehituslikud lahendused sobivad pea kõikidele majanduse valdkondadele: põllumajandusest tootmiseni ja isegi spordini.

Pöördudes Borga poole, saate:

  • investeeringu hinna enne projekteerimist;
  • hoone modelleerimise otsides parimat hinna ja kvaliteedi suhet enne projekteerimise töid;
  • Eestis kehtivale seadusandlusele vastavad tuleohutuse lahendused konstruktsioonidele;
  • tehnilise ja detailse tööde projekti;
  • mitmekülgse Borga esindajate abi tehnilistes ja teistes ehitise ehitamisega seotud küsimustes;
  • tehnilise dokumentatsiooni (sertifikaadid, garantiid jne).

Borga on unikaalne angaaride tootja, kes kontrollib tervet ehitusprotsessi. Teile on see mugav, ja meile on see loomulik. Borga on see, mida Sa vajad!

Kui palju angaar maksab?

Tutvu hinnaga

Innovatiivsed lahendused

Borga angaarid on alati tippkvaliteediga ning pole üldse oluline, kuidas need välja näevad või mis otstarbel neid kasutatakse. Meil on suurepärased teadmised sellest, kuidas funktsionaalseid metallhooneid toota, täiustada, projekteerida ja ehitada.

Borga nutikas ehitussüsteem, milles kasutatakse meie unikaalseid ferme, võimaldab lihtsalt ja kiiresti just Teie nõudmistele ja eelistustele vastava metallhoone ehitada. Teie hoone või angaar näeb välja täpselt niisugune, nagu soovite, ja vastab ideaalselt Teie vajadustele. Teisisõnu, selle esteetiline välimus sobib hästi ümbritseva keskkonnaga kokku, nii et keegi ei pea uues hoones pettuma. Borga mõistab Teid hästi ning püüab alati rahuldada Teie tegelikke vajadusi.

Metallkonstruktsioonid

Pikaajaline kogemus

Tavalised angaarid ja metallehitised on Borga metallkonstruktsiooniga hoonetest erinevad. Kõik kandetarindid on toodetud meie oma tehastes, mistõttu saame võtta vastutuse kõigi keevisõmbluste eest ning mõistame, kui oluline on valida hea tooraine. Oma 50-aastat kogemusele tuginedes teame väga hästi, kuidas funktsionaalseid ning esteetilise välimusega terashooneid luua ja toota.

Borga on eriline angaariehitaja, kes kontrollib kogu ehitusprotsessi. Teie jaoks on see väga mugav. Meile on see enesestmõistetav.

Võtke ühendust meie ekspertidega

Oleme oma ala spetsialistid ning seega igakülgselt valmis Teid nõustama, Teie küsimustele vastama ning igale olukorrale kõige sobivamat lahendust pakkuma. Mida varem Te meid oma otsustesse kaasate, seda parema ja optimaalsema hoone / angaar saate.

Küsige tasuta nõustamist

Toodame ja tarnime hoonete elemendid ise

Toodame unikaalseid metallkonstruktsioone ning kvaliteetset katuse- ja fassaadikattematerjali ise. Pakume ka kõiki katustele ja seintele vajalikke lisakomponente (turvaelemente, vihmaveesüsteeme jm liistprofiile) ning kruvisid. Kuna tegemist on meie enda ning meie poolt hoolikalt valitud partnerite toodanguga, mõistame ülihästi kõigi materjalide kasutusvõimalusi ja funktsionaalseid koostoimeid.

Nii on meil võimalus luua kvaliteetne ja tõhus tarneahel: kontrollime ise kogu seda ahelat kruvidest kuni fermideni välja.

Meie toodetavad metallkonstruktsioonid – erinevatele vajadustele

Borga toodetav raamikonstruktsioon on uuenduslik. See koosneb terasplekist keevitatud kollonnid ja talad. Samuti pakume unikaalset, kombineeritud külmvaltsitud tsingitud profiilidest ja terasribadest konstrueeritud sõrestike süsteemi. Meie karkasskonstruktsioonide sortiment on nii lai, et saame rahuldada suurimat osa oma klientide vajadustest olgu need seotud tugikonstruktsiooni, koormuse või sisustuse parameetritega.

Meie endi poolt toodetavad angaarikonstruktsioonid ja teised konstruktsiooni osad alati modelleeritakse ja toodetakse eesmärgiga leida parim lahendus hinna, funktsionaalsuse ning säästlikkuse osas.

Metallist raamid ja sõrestikud

Ehita angaar muredeta

Tavaliselt kiputakse angaariehitust näha eriti suure ja keerulise projektina. Sellepärast soovime Teile, meie kliendile, kinnitada: juhul kui otsustate ehitada angaari meiega, muresid ei teki.

Lisaks kvaliteetsele angaarile hea hinna eest on meiega töötades tagatud korduvalt kontrollitud kvaliteetne ehitusprotsess. Teie projekti juhib pädev projektijuht, kõiki konstruktsioonijooniseid ja arvutusi valmistavad meie endi projekteerijad, konstrueerijad ja insenerid.

Esitame Teile dokumente ning jooniseid, mida läheb vaja ehitusloa saamiseks. Juhul kui kavatsete betoneerida vundamenti aitame hea meelega leida partner, kes valmistab vundamendi meie esitatud arvutuste järgi.

Hankige tasuta konsultatsioon

Teie angaar saab kokkupanemiseks valmis juba tehases

Borga metallist angaarid on ette valmistatud kokkupanemiseks: angaarisüsteemid on loodud selliselt, et ehitusplatsil ei peaks midagi ei keevitama ega lõikama. Kõik tugikonstruktsioonide osad toimetatakse kohale enne puuritud aukudega. See tagab, et angaar pannakse kokku maksimaalselt täpselt – nii nagu on joonistes ette nähtud.

Meie monteerijad on mitmeid angaare kokku pannud meeskonnad. Võid olla kindel lõpptulemuse kvaliteedi osas.

Muidugi saad meilt tellida angaari ka monteerimise teenuseta. See on ju kokku pandav angaar, seega metallist konstruktsioone, katuse ning seinte katet, väravaid, uksi ja aknaid võid monteerida ka ise, meie vaid toimetame vajalikud materjalid kohale. Juhul kui soovid, et meie vastutaksime kogu angaari ehitusprotsessi eest pakume ka peatöövõtja teenuseid. Lihtne ja ilma mingite muredeta.

Sertifitseeritud tootmine

Meie oskame kuulata

Meie endi loodud ehitiste süsteem on arendatud niiviisi, et meil on võrreldamatud võimalused rahuldada erinevate klientide vajadusi ning soove. Kõik meie toodetud angaaride ja ehitistega seotud tehnilised lahendused on põhjalikult läbi mõeldud. Iga lahendus on hoolega valitud eesmärgiga tagada võimalikult head ehitise funktsionaalsust ettenähtud valdkonnas.

Pikkade aastate jooksul oleme loonud suure tehniliste lahenduste andmebaasi, tänu millele meie ehitiste süsteem sobib paljudele erinevatele majanduse valdkondadele. Kui ütleme „Borga standart“ meie ei mõtle ühte tehnilist lahendust kõikidele hoonetele, vaid laia erinevate võimaluste valikut, mis võimaldab sobitada meie lahendusi erinevatele ettevõttetele, farmidele, spordile või ratsutamiseks.

Terasest angaarid, mis sobivad paljudele valdkondadele

Keerulised Borga terasest hoonesid nagu ka lihtsamaid metallist angaare ehitatakse erinevates riikides ja erinevates sektorites. Meie terasest angaare saab kasutada:

Meie ehitisi on võimalik kasutada erinevate vajaduste jaoks, sobitame need Teie vajadustele.

Vaata lõpetatud projekte

Külmad ja soojad borga angaarid

Põllumajanduseks (näiteks, tehnika hoiustamiseks või teravilja hoiustamiseks) või ratsahalliks piisab tavaliselt külmast angaarist. Kommertstegevuse või tööstuse jaoks läheb tavaliselt vaja sooja või vähemalt osaliselt soojutatud angaari – ladu, kontorit, töökoda vms. Meie sortimendist leiab mõlemat tüüpi, seega võid julgelt pöörduda nii soojustamata kui ka soojustatud (Sandwich angaar) ehitise osas.

Kontaktid

Kommertshooned – poed, ostukeskused, töökojad, laod ja bürood

Meie jaoks on müük loomulik protsess, milles on meil kogutud eriti palju kogemust. Angaaride müük, terasest katuse ja fassaadi katte müük on valdkonnad, millega tegeleme juba kauem kui 50 aastat. Seega teame kuidas teha nii, et rahul oleksid nii töötajad, kui ka kliendid.

Meie standardiseeritud ehitiste süsteemi abil saad ehitada täiesti unikaalse kommertshoone. Valides vastavad värvid ja materjalid võime lihtsasti ehitist sobitada Teie äri identiteediga. Olgu see angaar Teie kauba jaoks, pood, ostukeskus või kontor – meie spetsialistid leiavad alati parima lahenduse just Teile. Meie teadmised ja paindlik ehitusprotsess ei koorma Teid lisamuredega, seega võite rahulikult edasi keskenduda just oma ärile.

Kommertshooned

Tööstuse hooned – tehased, töökojad, laod

Meie jaoks on alati tähtsaimad Teie vajadused. Kuna need on unikaalsed, igal hoonel tulevad individuaalsed vajadused. Arvestades sellega ja paljude aastate jooksul välja arendatud uuenduslike Borga standartidega loome optimaalse ehitise lahenduse just Teie tegevusele. Meie hoonete süsteem hõlmab erinevaid lahendusi kõikidele tavalistele funktsionaalsetele vajadustele, mis esinevad tööstusliketes hoonetes.

Kuna võime enda hoole alla võtta kogu ehitusprotsessi ja selle koordineerimise, Teil kliendina ei ole muid lisatöid, tuleb vaid oodata lõpptulemust, ja meie oleme kindlad, ja selles Teie ei pettu.

Tööstuslikud hooned

Logistika äri – toodangu jaotamise ja ladustamise angaarid

Borga’l on kogemus ehitades erineva suurusega hooneid erinevate majanduse valdkondade logistika jaoks. Meie metallist angaar on suurepärane valik lao, jaotuskeskuse või logistikakeskuse jaoks.

Olgu põhiliseks ehitise eesmärgiks ladustamine või jaotamine, hea logistika hoone puhul on oluline efektiivne ruumi kasutus. Meie jaoks see ongi põhiline – pakkuda Teile võimalikult funktsionaalset hoonet. Selleks oleme valmistanud erinevad lahendused, mis on optimaalsed ka suurte tugikonstruktsioonide puhul.

Logistika hooned

Põllumajanduse angaarid – laod tehnika, teravilja jaoks, looma- ja linnufarmid

Borga on pärid maalt, seega oleme vägagi tuttavad põllumajanduse ümbrusega ja inimestega, kes töötavad põllumajanduses.

Samuti oleme innovatiivsed, seega teame, mida läheb vaja modernses põllumajanduse angaaris, et saaks jätkusuutlikult, turvaliselt ja mugavalt kasvatada loomi või linde. Samuti saame väga hästi aru kuidas luua säästlikku ja funktsionaalset angaari teravilja hoiustamiseks või põllumajanduse tehnika ja muude tööriistade ladustamiseks.

Siiamaani oleme ehitanud väga palju suurepäraseid ladusid põllumajanduse jaoks, oleme rõõmustanud palju põllumehi moodsa lihalooma farmiga või laudaga piimalehmadele. Borga päritolu kinnitab seda, et meie saame põllumehe igapäevasest elust ning ümbrusest paremini kui keegi teine.

Põllumajanduse angaarid

Spordihallid

Igal spordihoonel on omad nõudmised – kõik sõltub sellest, millise spordi jaoks need ruumid on mõeldud ning millised lisaruumid on selles vajalikud. Borga metallkonstruktsioonide lahendused sobivad erinevate spordi tüüpide jaoks, seega meie terasangaare võib sisustada padeli või tennise areenina, jäähallina, jäähokihallina, jalgpalli hallina, spordiklubina või isegi hiiglasliku mitmele spordiharule mõeldud spordikompleksina.

Keskendume optimaalsetele lahendustele ja püüame alati leida parima hinna ja kvaliteedi suhte alates ideest valminud hooneni. Seega mida varem meie konsultandid liituvad Teie otsustamise protsessiga, seda parem on lõpptulemus.

Spordihallid

Hobuste sport – ratsahallid, tallid

Hobuste sport on eriti populaarne Rootsis ja Borga ongi ju Rootsist pärit. Seega oleme ehitanud palju hobusetallisid ja ratsahalle, oleme kogunud hindamatu kogemuse ja teame kus ja kuidas Teie ratsud ja ratsutajad tunnevad end kõige paremini.

Ehitame kõike – lihtsatest ratsahallidest uhkemate ruumideni Teie hobustele. Sellised plekkangaarid sobivad taiuslikult teie hobusetalli ümbrusega – selleks on meil lai värvi ja ehitusmaterjalide valik.

Valides Borga saate partneri, keda saate usaldada esimesest ratsahalli idest valminud hooneni. Teile on see turvaline ja muretu!

Ratsutamishallid
Vitalij Zubkov
Vitalij Zubkov

Projektide müügijuht – Terasangaarid (Vene)

+370 618 17 387 Helista
Aitan meeleldi, kui Teil on meie terashoonete või metallkonstruktsioonide lahenduste kohta küsimusi.

Soovite panna angaar ise kokuu?

See on tõepoolest võimalik! Võite pöörduda meie poole angaari projekteerimise ja tootmise osas. Kui oleme kõike valmistanud, saate materjalide komplekti, mis koosneb Teie hoone jaoks sobitatud metallraamid, seinte ja katuse katte ning teised Teiega kokku lepitud materjalid.

Teile jääb vaid angaar kokku panna. Ja meie oleme alati Teid aidata – nõustame, järgime ehitusprotsessi.

Angaari hind

KKK

KUI KIIRESTI EHITATKSE ANGAAR VALMIS?

Angaari ehituse kestus sõltub hoone keerulisusest. Seega võib angaari monteerimine kesta paarist nädalast mõne kuuni.

MILLIST ANGAARI VALIDA (MILLISED ON ANGAARITÜÜBID)?

Angaaritüüp sõltub planeeritavast tegevusest: angaarid põllumajanduse, tööstuse, äritegevuse, spordi või ratsutamise jaoks. Samuti võivad angaarid olla külmad või soojad.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...