Search
Päring

Angaarid

Angaarid ja muud metallhooned on ala, kus oleme tõelised professionaalid. Metallehitise ehitamine ei tohiks olla raske, alustades projektist ja lõpetades hetkega, mil lõpuks selle võtmed kätte saate. Just nii näeme meie ehitusprotsessi, olenemata sellest, milliseid nõudmisi metallehitistele esitate. Tänu kasutatavale ehitusviisile on Borga saanud pea parimaks metallhoonete ehitajaks turul.

Võta kohe ühendust

Angaarid ja muud metallehitised - projekteerimisest kuni võtmeteni

Borga angaarid on alati tippkvaliteediga ning pole üldse oluline, kuidas need välja näevad või mis otstarbel neid kasutatakse. Meil on suurepärased teadmised sellest, kuidas funktsionaalseid metallhooneid toota, täiustada, projekteerida ja ehitada.

Borga nutikas ehitussüsteem, milles kasutatakse meie unikaalseid ferme, võimaldab lihtsalt ja kiiresti just Teie nõudmistele ja eelistustele vastava metallhoone ehitada. Teie hoone või angaar näeb välja täpselt niisugune, nagu soovite, ja vastab ideaalselt Teie vajadustele. Teisisõnu, selle esteetiline välimus sobib hästi ümbritseva keskkonnaga kokku, nii et keegi ei pea uues hoones pettuma. Borga mõistab Teid hästi ning püüab alati rahuldada Teie tegelikke vajadusi.

Küsi tasuta pakkumist!

Pikaajaline kogemus

Tavalised angaarid ja metallehitised on Borga metallkonstruktsiooniga hoonetest erinevad. Kõik kandetarindid on toodetud meie oma tehastes, mistõttu saame võtta vastutuse kõigi keevisõmbluste eest ning mõistame, kui oluline on valida hea tooraine. Oma 50-aastat kogemusele tuginedes teame väga hästi, kuidas funktsionaalseid ning esteetilise välimusega terashooneid luua ja toota.

Borga on eriline angaariehitaja, kes kontrollib kogu ehitusprotsessi. Teie jaoks on see väga mugav. Meile on see enesestmõistetav.

Võtke ühendust meie ekspertidega

Oleme oma ala spetsialistid ning seega igakülgselt valmis Teid nõustama, Teie küsimustele vastama ning igale olukorrale kõige sobivamat lahendust pakkuma. Mida varem Te meid oma otsustesse kaasate, seda parema ja optimaalsema hoone / angaar saate.

Küsige tasuta nõustamist

Toodame ja tarnime hoonete elemendid ise

Toodame unikaalseid metallkonstruktsioone ning kvaliteetset katuse- ja fassaadikattematerjali ise. Pakume ka kõiki katustele ja seintele vajalikke lisakomponente (turvaelemente, vihmaveesüsteeme jm liistprofiile) ning kruvisid. Kuna tegemist on meie enda ning meie poolt hoolikalt valitud partnerite toodanguga, mõistame ülihästi kõigi materjalide kasutusvõimalusi ja funktsionaalseid koostoimeid.

Nii on meil võimalus luua kvaliteetne ja tõhus tarneahel: kontrollime ise kogu seda ahelat kruvidest kuni fermideni välja.

Meie oskame ära kuulata

Borga toodangut – lihtsatest angaaridest kuni keerukate terasehitisteni välja – kasutatakse erinevates riikides ja sektorites. Keskendume järgmisele toodangule:

Kuid meie hooneid saab kasutada ka muuks otstarbeks ning kohandada kõige erinevamatele vajadustele. Borga angaar – erinevatele vajadustele vastav hoone.

Uurige välja angaari hind
Zintis Šnitceris
Aitan meeleldi, kui Teil on meie terashoonete või metallkonstruktsioonide lahenduste kohta küsimusi.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...