Search
Päring
  • Hall builders in an international hall construction group | BORGA

BORGAst

Borga on Rootsi kaubamärk, mis ühendab erinevates Euroopa riikides asuvaid ettevõtteid. Borga Group arendab, toodab ja müüb uuenduslikke metallehitiste terviksüsteeme ning kvaliteetseid ehituskomponente. Niikaua, kui meie turul oleme, on tänapäevast terashoonet lihtne osta ja ehitada.

borgaAlates firma asutamisest 1973. aastal on Borga muutnud inimeste suhtumist sellesse, milline üks terashoone olema peaks. Praeguseks oleme rahvusvaheline teraskonstruktsioonidest hoonete ehitamise kontsern ja liider kokkupandavate terashoonete alal. Kõik olulisemad komponendid toodame ise, meil on oma paigaldajate brigaadid ja töötame vastavalt oma ehitussüsteemile. Samuti võtame täieliku vastutuse ehitusprotsessi eest ja kontrollime täielikult kogu ehitusahelat. Seetõttu on Borga parim teraskonstruktsioonidest hoonete ehitaja turul. Meile pole tähtis, kas tegemist on standardhoone või tellimisel eriprojektiga. Meie ärikontseptsioon tagab kvaliteedikontrolli, stabiilse hinna ja usaldusväärsed tarned.

Meie peakontor, kus kõik meie ideed sünnivad, asub Lääne-Rootsis Skaras. Kontserni juhib Peder Dagsánth.

Borga ehituskomponendid

Borga ärikontseptsiooni tagatiseks on meie endi poolt toodetud ehituskomponendid. Meie põhitegevuseks on terashoonetele mõeldud komponentide ning katusesüsteemide ja seinakattematerjalide tootmine. Lisaks müüme ka täiendavaid ehituskomponente katuste ja seinte jaoks. Meie ferme, metallprofiile, talasid ja liistprofiile toodetakse mitmes Euroopa tehases. Praegu asuvad Borga tehased Rootsis, Poolas ja Leedus ning müügiga tegeleme kümnes riigis.

Meie visioon

Meie visioon on saada metallkonstruktsioonidest hoonete ehitamise liidriks Euroopas.

Ehitage muretult

Kogu ehitusprotsessi kontrollides saame tagada paindlikud hinnad, kvaliteetsed materjalid ja tähtaegadest kinnipidamise. Võtame täieliku vastutuse ideede genereerimisest kuni lõpetatud hooneni välja. Meie eesmärgiks on, et Borga klientidel poleks ehitusega mingeid muresid. Lisateave.

  • Ettevõtte omanik

    The Company owner Peder Dagsánth.

    Peder Dagsánth

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...