Search
Päring

2020. aastal olid Borga tulemused peaaegu rekordilised

  • Borga 2020

2020. aasta oli Borga kontserni jaoks eriti edukas. Tulemuseks oli 2,5 miljoni euro (25 mln Rootsi krooni) suurune konsolideeritud kasum 60,2 miljoni euroni (602 mln Rootsi krooni) küündivast müügist. Vaatamata kõigile pandeemia väljakutsetele ja tagajärgedele on teraskonstruktsioone ja ehituskomponente tootev ettevõte Borga suutnud oma kasvukiiruse säilitada ja suurepäraseid tulemusi saavutada.

„Oleme teinud märksa rohkem jõupingutusi kui kunagi varem, et tõhusust analüüsida ja kulusid kontrollida, keskendades samal ajal tähelepanu ka neile arengu ja laienemise küsimustele, mis on meile olulised tuleviku perspektiivis,“ ütleb Borga kontserni tegevjuht Mats Gärdfors.

2020. aastal ehitas Borga 226 hoonet 12 riigis. Need on peaaegu rekordilised numbrid erakapitalil põhineva ettevõtte jaoks, kellel on tootmine Scaras (Rootsis), Łódźis (Poolas) ja Vilniuses (Leedus).

„Suurimaks väljakutseks oli metallkonstruktsioonide tellimuste arvu prognoosimine. Suvel jäid tellimused mõnevõrra tagasihoidlikumaks, kuid sügisel taastus kõik enamikus riikides,“ väidab M. Gärdfors.

Leedu turg kasvab jätkuvalt

Üks Borga kontserni tütarettevõtetest on UAB Borgalita, mis vastutab müügi eest Leedus ja Lätis (lähitulevikus ka Eestis). Aastatel 2016 – 2020 kasvas ettevõtte käive 220 protsenti, Borga Leedu põhitegevuskasum EBIT aga on viie viimase aasta jooksul kasvanud koguni 345 protsenti.

„Oma tegevust arendades ja laiendades seisame silmitsi mitmete uute väljakutsetega. Seetõttu oleme teinud intensiivset tööd äriprotsesside ja töömeetodite parandamiseks. See on aidanud meil pandeemia süngematest aegadest üle saada. Olen meeskonnale – kõigile ettevõtte töötajatele – väga tänulik,“ ütleb UAB Borgalita (Borga Leedu) direktor Saulius Mačiuolis.

Borga – muretu ehitamine aastaringselt!

Uudised 2023-10-30

Borga on teiega olnud 50 aastat!

Borga kogemus – 50 aastat! Jah, just nii palju aastaid oleme teiega koos olnud. Alates asutamisest 1973. aastal on meie eesmärk olnud pakkuda oma klientidele kvaliteetseid tooteid ja me pole kunagi sellest eesmärgist kõrvale kaldunud. Loodame jätkuvalt laieneda, täiustada ja täiustada oma tehnoloogiaid, eesmärgiga pakkuda teile, meie klientidele, ainult kvaliteetseid ja uuenduslikke lahendusi.

Uudised 2023-03-10

Borga strateegia konverents 2023

Hiljuti osa kõikidest Borga Gruppen grupi töötajatest said kokku kaua oodatud Borga strateegia konverentsil Rootsis Skara linnas. Konverentsi eesmärk oli kutsuda kõikide grupi ettevõtete peatöötajad kokku ja esitada põhilisi strateegia planeerimise aspekte ning uue pikaajalise grupi visiooni. Konverentsi osalejad esitasid ettevõtte eesmärgid, ärimudeli ja äristrateegia, aga samuti panustasid koos tehes kindlaks faktoreid mis toovad edu, […]

Uudised 2023-01-10

Töötame aastaringselt!

Enamik kipub arvama, et angaari või muud ehitist saab ehitada ainult soojal aastaajal. Kuid tegelikult töötame me kogu aeg, olgu parajasti käes siis kas talv, sügis, kevad või suvi! Jah, keegi ei saa eitada, et kõige parem on töötada siis, kui maa ei ole külmunud ega läbi ligunenud, vaid on soe ja ei saja. Raskuste […]

Uudised 2020-03-15

Borga kontsern on saanud uue tegevdirektori

1. märtsil 2020 võttis Borga kontserni juhtimise üle Mats Gärdfors. Ta vahetas välja ettevõtet palju aastaid juhtinud omaniku Peder Dagsánthi. „Matsil on suured kogemused rahvusvaheliste ettevõtete juhtimisel ning ehitustoodete tootmisel ja turustamisel,“ ütleb endine juht Peder Dagsánth. Mats Gärdfors on palju aastaid olnud juhtivatel ametikohtadel ettevõtetes Carrier ja Logstor. Ta on töötanud ka müügi- ja turundusjuhina […]

Uudised 2020-01-20

Saime „Tugevaim Leedus 2018-2019“ sertifikaadi!

UAB „Borgalita“ on usaldusväärne partner, kes aitab Leedu majanduse paremat tulevikku luua. „TUGEVAIM LEEDUS 2018-2019“ – see sertifikaat märgib, et oleme rahaliselt usaldusväärne Leedu ettevõte ja meil on hea krediidiajalugu.

Näita uudiste arhiivi
  • Võtke meiega ühendust!

    Palun vastake mõnele lühikesele küsimusele oma tulevase hoone kohta, et saaksime Teile pakkumise teha.

    Täida päring

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...