Search
Päring

Töötame aastaringselt!

  • Ehitus | Borga

Enamik kipub arvama, et angaari või muud ehitist saab ehitada ainult soojal aastaajal. Kuid tegelikult töötame me kogu aeg, olgu parajasti käes siis kas talv, sügis, kevad või suvi!

Jah, keegi ei saa eitada, et kõige parem on töötada siis, kui maa ei ole külmunud ega läbi ligunenud, vaid on soe ja ei saja. Raskuste korral otsime alati viise, kuidas neist kiiremini üle saada, nii et kuigi ebasoodsad ilmastikutingimused aeglustavad tööd, jätkame me seda siiski.

Samuti tuleb meeles pidada, et hoone ehituse planeerimisel ajavarusid hinnates on oluline kindlasti lisada ka projekteerimiseks, ehituslubade saamiseks jms kuluv aeg. Seega, kui plaanite suveks angaari ehitust, võite meiega ühendust võtta ka talvel – valmistame projekti rahulikult ette, kooskõlastame kõik nüansid ning alustame ehitustöödega kevadel või suvel.

Lühidalt, pöörduge meie poole aastaringselt – meie tööd ei peatu, isegi kui sajab lund või kuumutab päike.

Uudised 2023-10-30

Borga on teiega olnud 50 aastat!

Borga kogemus – 50 aastat! Jah, just nii palju aastaid oleme teiega koos olnud. Alates asutamisest 1973. aastal on meie eesmärk olnud pakkuda oma klientidele kvaliteetseid tooteid ja me pole kunagi sellest eesmärgist kõrvale kaldunud. Loodame jätkuvalt laieneda, täiustada ja täiustada oma tehnoloogiaid, eesmärgiga pakkuda teile, meie klientidele, ainult kvaliteetseid ja uuenduslikke lahendusi.

Uudised 2023-03-10

Borga strateegia konverents 2023

Hiljuti osa kõikidest Borga Gruppen grupi töötajatest said kokku kaua oodatud Borga strateegia konverentsil Rootsis Skara linnas. Konverentsi eesmärk oli kutsuda kõikide grupi ettevõtete peatöötajad kokku ja esitada põhilisi strateegia planeerimise aspekte ning uue pikaajalise grupi visiooni. Konverentsi osalejad esitasid ettevõtte eesmärgid, ärimudeli ja äristrateegia, aga samuti panustasid koos tehes kindlaks faktoreid mis toovad edu, […]

Uudised 2021-05-01

2020. aastal olid Borga tulemused peaaegu rekordilised

2020. aasta oli Borga kontserni jaoks eriti edukas. Tulemuseks oli 2,5 miljoni euro (25 mln Rootsi krooni) suurune konsolideeritud kasum 60,2 miljoni euroni (602 mln Rootsi krooni) küündivast müügist. Vaatamata kõigile pandeemia väljakutsetele ja tagajärgedele on teraskonstruktsioone ja ehituskomponente tootev ettevõte Borga suutnud oma kasvukiiruse säilitada ja suurepäraseid tulemusi saavutada. „Oleme teinud märksa rohkem jõupingutusi […]

Uudised 2020-03-15

Borga kontsern on saanud uue tegevdirektori

1. märtsil 2020 võttis Borga kontserni juhtimise üle Mats Gärdfors. Ta vahetas välja ettevõtet palju aastaid juhtinud omaniku Peder Dagsánthi. „Matsil on suured kogemused rahvusvaheliste ettevõtete juhtimisel ning ehitustoodete tootmisel ja turustamisel,“ ütleb endine juht Peder Dagsánth. Mats Gärdfors on palju aastaid olnud juhtivatel ametikohtadel ettevõtetes Carrier ja Logstor. Ta on töötanud ka müügi- ja turundusjuhina […]

Uudised 2020-01-20

Saime „Tugevaim Leedus 2018-2019“ sertifikaadi!

UAB „Borgalita“ on usaldusväärne partner, kes aitab Leedu majanduse paremat tulevikku luua. „TUGEVAIM LEEDUS 2018-2019“ – see sertifikaat märgib, et oleme rahaliselt usaldusväärne Leedu ettevõte ja meil on hea krediidiajalugu.

Näita uudiste arhiivi
  • Võtke meiega ühendust!

    Palun vastake mõnele lühikesele küsimusele oma tulevase hoone kohta, et saaksime Teile pakkumise teha.

    Täida päring

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Show more {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...